Nalburiye Pazarı - Banyo'dan Plastiğe Hırdavat Ürünlerine , Nalburiye Pazarı - Banyo'dan Plastiğe Hırdavat Ürünlerine , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
Nalburiye Pazarı - Banyo'dan Plastiğe Hırdavat Ürünlerine , Nalburiye Pazarı - Banyo'dan Plastiğe Hırdavat Ürünlerine , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
Üye Olmadan Alışveriş
Havale/Eft
Müşteri Hizmetleri
Ücretsiz Kargo

 

Duş Tekneleri
Duşakabin
Küvetler

 

Menfezler
Slikon Tabancaları
Plastik Grubu

Hakkımızda

UBM Plastik Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. 1994 yılında kurulan ve devamlı büyüyen yapısı ile kendi sektöründe hep bir adım daha ileriyi hedefleyen firma olmuştur.

UBM Plastik Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. ISO 9001 -2000 ,TSE ve diğer sertifikalara sahip olmakla birlikte, yeni patentli ürünleri ile sektörün öncü kuruluşları arasında yerini almıştır.

1994 yılından bu güne tescilli Airvent, UBM markaları ile faaliyette olan firmamız, 2016 yılında UBM Banyo Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. olarak duşakabin, duş tekneleri ve küvet imalatına başlamıştır. 2018 yılında ise banyo dolapları üretim parkurunu kurmuş ve banyo dolapları imalatına başlamıştır. İç ve dış ticaret alanında alım ve satımları ile ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

UBM Plastik ve Ticaret Ltd. Şti. 2014 itibariyle yapımı tamamlanan; PVC aksesuarlarından alüminyum aksesuarlarına, nalburiyeden hırdavat sektörüne kadar imalat ve toptan satışta kullanılabilecek bütün aksesuarları ve banyo ürünleri gruplarını kendi bünyesinde üretme kapasitesi olan 11.000 m2 alan üzerine inşa edilen 6000 m2 kapalı alanı ile hizmete devam etmektedir.

UBM Plastik Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti ilkesi; Ülke ekonomisine katkıda bulunarak bir dünya markası olabilmektir. Bu yolda emin adımlarla ilerlememize katkıda bulunan tüm çalışanlarımız ve değerli müşterilerimize bize duydukları güven ve verdikleri desteğe teşekkür ederiz.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kabul Et